Predstavljanje projekta „Škola puna mogućnosti"

Predstavljen projekt „Škola puna mogućnosti – Pomoćnici u nastavi za razvoj mogućnosti svih učenika“

Projekt „Škola puna mogućnosti – Pomoćnici u nastavi za razvoj mogućnosti svih učenika“ predstavljen je 2. prosinca 2014. godine u Velikoj vijećnici Gradske uprave (Narodni trg 1) s početkom u 11,00 sati.
Uvodnu riječ održao je pročelnik
Upravnog odjela za odgoj i školstvo, Joso Nekić, projekt je predstavila voditeljica projekta Ivana Perić Zrilić, a nazočne je pozdravio Gradonačelnik Božidar Kalmeta.
U završnom dijelu predstavljanja projekta, dodijeljena su uvjerenja o završenoj edukaciji osobnim pomoćnicima. Uvjerenja su uručile
ravnateljica Pučkog otvorenog učilišta Jagoda Gluščević i predsjednica Povjerenstva za uvođenje osobnih pomoćnika u nastavu Nada Meštrović.