OBAVIJEST  NATJEČAJ ZA STIPENDIJE GRADA ZADRA ZA ŠKOLSKU/AKADEMSKU 2021./2022. GODINU
OBAVIJEST NATJEČAJ ZA STIPENDIJE GRADA ZADRA ZA ŠKOLSKU/AKADEMSKU 2021./2022. GODINU

Obavještavaju se svi kandidati koji žele predati prijavu na natječaj za stipendiju Grada Zadra, a imaju problema s pristupom sustavu „e-stipendije“ ili u korištenju samog sustava, kako svoje prijave na natječaj mogu priložiti još danas na sljedeći način:

UČENICI

Na email adresu stipendije@grad-zadar.hr poslati mail koji će sadržavati kao privitak sve one dokumente koji su se htjeli priložiti kroz sustav, u pdf ili jpeg formatu. U tekstu maila navesti:

1. ime i prezime kandidata (učenika/ce)
  2. OIB kandidata
  3. IBAN broj računa jednog od roditelja/staratelja ili kandidata ukoliko posjeduje račun u banci
  4. broj mobitela i email adresu kandidata
  5. broj mobitela i email adresu jednog roditelja/staratelja

STUDENTI

1. ime i prezime kandidata
  2. OIB kandidata
  3. IBAN broj računa kandidata
  4. broj mobitela i email adresu kandidata

Natječaj je otvoren još danas do 23:59:59 sati te će prijave predane na gore opisani način i u navedenom roku biti uzete u obzir. Prijave pristigle na email adresu izvan navedenog roka neće se razmatrati.

GRAD ZADAR

UPRAVNI ODJEL ZA ODGOJ I ŠKOLSTVO