Javni uvid nacrta Strategije primjene prirodnih rješenja u prilagodbi na klimatske promjene za Grad Zadar

Strategija primjene prirodnih rješenja u prilagodbi na klimatske promjene za Grad Zadar stavlja se na javni uvid u periodu od 24. siječnja do 25. veljače 2018- godine.

Tijekom tog perioda javnost može davati prijedloge, mišljenja i primjedbe na sljedeće načine:

• upisivanjem u Knjigu mišljenja, primjedbi i prijedloga koja se nalazi u prostorijama Grada Zadra u kojima je izložen Nacrt strategije.
  • elektronskom poštom na adresu: okolis@grad-zadar.hr
  • poštom na adresu: Grad Zadar, UO za komunalne djelatnosti i zaštitu okoliša, Narodni trg 1, 23000 Zadar.