Povodom Svjetskog dana potrošača, predstavnike Udruge potrošača Zadarske županije danas je u Maloj vijećnici Grada Zadra primio zamjenik gradonačelnika dr. Dražen Grgurović.
Kako je tom prigodom kazao zamjenik gradonačelnika, u vremenu nužnosti zaštite potrošača radi nesnalaženja u raznolikosti ponude i cijena, kao i neznanja o osobnim pravima prilikom kupnje, ključnu ulogu ima upravo Udruga potrošača.
Upravo radi pružanja pomoći potrošačima, ali i angažmanu na razbijanju tržišnog monopola, dr. Grgurović zahvalio se u ime Grada Zadra članovima Udruge na čelu sa Zoranom Kneževićem, te obećao daljnju materijalnu i prostornu pomoć Grada Zadra.

Predsjednik Udruge potrošača g. Knežević u čijoj je pratnji, osim članova Udruge bio i voditelj podružnice zadarskog Državnog inspektorata Mirko Tokić, istaknuo je potrebu veće suradnje s državnim inspektoratom i zajedničkog angažmana na zaštiti potrošača, te dodao kako se Udruga i kadrovski i tehnički svakodnevno unaprjeđuje, što će pomoći bržem dostizanju europskih standarda.