Nikad se nemojmo umoriti činiti dobro
Fotogalerija gallery
U Pučkoj kuhinji obilježen Dan volontera.

Već tradicionalo, u Pučkoj kuhinji zadarskog Caritasa obilježen je Dan volontera. Tako su volonteri, koji inače pomažu u radu Pučke kuhnije, zajedno s osobama iz javnog i društvenog života, Grada Zadra i Zadarske županije, dijelili ručak korisnicima Pučke kuhinje.

Ručak je zajedno s nabiskupom zadarskim, Želimirom Puljićem i zamjenikom župana, Šimom Mrišićem, dijelio i zadarski gradonačelnik Branko Dukić.

Mirjana Tadić iz Caritasa ovom je prigodom kazala kako Pučka kuhinja ima oko tristotinjak korisnika.

Nadbiskup Puljić poručio je kako je uvijek dobro činiti dobro i da se nikada ne umorimo činiti dobro. Gradonačelnik Dukić najavio je kako će Grad Zadar i dalje pomagati potrebitima i podržavati rad Pučke kuhinje.

Vrijednim volonterima dodijeljene su i prigodne zahvalnice.