Jutros je otvorena nova ambulanta opće prakse u Mjesnom odboru Maslina, dijelu grada koji nije bio dovoljno dobro pokriven mrežom primarne zdravstvene zaštite. Ambulantu su otvorili gradonačelnik Zvonimir Vrančić, u ime Grada Zadra koji je financirao uređenje prostora nove ambulante sa 80 000 kuna i Renata Bek, ravnateljica Doma zdravlja koji je uložio 100 000 kuna u opremu same ambulante.

Mjesni odbor Maslina dobio ambulantu Mjesni odbor Maslina dobio ambulantu Mjesni odbor Maslina dobio ambulantu