Održan 3. Kongres savjeta mladih Republike Hrvatske
Na 3. Kongresu savjeta mladih Republike Hrvatske sudjelovao Savjet mladih Grada Zadra.

Na 3. Kongresu savjeta mladih Republike Hrvatske koji se održao u Zagrebu 08.-10. veljače 2019. postali smo članovi Koordinacije savjeta mladih Republike Hrvatske. Predsjednik Savjeta dr.sc. Jurica Bosna na skupštini je izabran za člana predsjedništva Koordinacije dok je Toni Lovrović, univ. bacc.oec. izabran za člana Koordinacije.  Na Skupstini smo iznijeli svoje Izvješće o radu za 2018. godinu te predstavili svoj Plan rada za 2019. godinu. Koordinacija je osnovana prije tri godine na inicijativu Savjeta mladih Grada Trogira, a trenutno okuplja članove 41 gradskog i općinskog savjeta mladih iz svih krajeva Lijepe naše. U tri godine na aktivnostima Koordinacije je bilo prisutno više od 1000 sudionika te predstavnici više od 50 savjeta mladih, a svojim pokroviteljstvom Koordinaciju redovito podržava i predsjednica RH Kolinda Grabar-Kitarović.

Održan 3. Kongres savjeta mladih Republike Hrvatske Održan 3. Kongres savjeta mladih Republike Hrvatske Održan 3. Kongres savjeta mladih Republike Hrvatske Održan 3. Kongres savjeta mladih Republike Hrvatske