Danas je , otvaranjem radova na dionici Puta Bokanjca od križanja s ulicom Franje Tuđmana do križanja s ulicom Benka Benkovića tapočela izgradnja V, VI i VII faze glavnog kolektora fekalne i oborinske odvodnje visokih zona grada Zadra. Projekt je vrijedan 9 milijuna kuna, a dodatno će Grad Zadar uložiti i 5,5 milijuna kuna u obnovu i uređenje prometnice, te izgradnju kružnog toka na križanju ulica Benka Benkovića i Nikole Tesle. Radovi će trajati do ožujka, nako čega će se nastaviti izgradnja kolektora na cijelom Putu Bokanjca.

Započela izgradnja V, VI i VII faze glavnog kolektora Započela izgradnja V, VI i VII faze glavnog kolektora