Povodom zapaženog uspjeha na polju znanosti, zamjenik gradonačelnika dr. Rade Škarica primio je danas u Gradskoj vijećnici mladu Zadranku dr.sc. Vjeru Bilušić Vundać, najmlađu nositeljicu doktorske titule u Hrvatskoj.

Zamjenik Škarica primio je potom i članove Hrvatske reprezentacije u kickboxingu iz Zadarske županije koji su na nedavno održanom Svjetskom prvenstvu u kickboxingu u Benkovcu i Zadru osvojili odličja.

Povodom zapaženog uspjeha na polju znanosti, zamjenik gradonačelnika dr. Rade Škarica primio je danas u Gradskoj vijećnici mladu Zadranku dr.sc. Vjeru Bilušić Vundać, budući da je kao najmlađa osoba u Hrvatskoj stekla doktorsku titulu, obranivši svoj doktorski rad na temu «Farmakobotanička i kemotaksonomska karakterizacija nekih svojti roda Stanchys (Lamiaceae)» na Farmaceutsko-biokemijskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu.

Reprezentativci koje je danas primio zamjenik gradonačelnika su Frane Opačak iz KBK Benkovac, osvajač svjetske bronce te njegov trener Elvis Nakić, zlatni Stipe Žunić i Jelena Radoš iz KBK Sv. Krševan s trenerom Neno Mitrović, te zlatni Marin Radulić, Nino Gulan i Ante Veunica, kao i srebrni Viko Stojanov, svi iz KBK Croatia, predvođeni trenerom Edijem Miloševićem.
U pratnji reprezentativaca osvajača medalja bili su i članovi Organizacijskog odbora održanog Svjetskog prvenstva