Zamjenik gradonačelnika Ivica Vlakić u posjetu gradu Székesfehérváru

Na poziv gradonačelnika Grada Székesfehérvára dr. Andrása Cser - Palkovicsa, zamjenik gradonačelnika, g. Ivica Vlakić, u ime Grada Zadra pridružio se proslavi Svečane memorijalne godine sv. Stjepana, a u cilju osnaživanja prijateljskih veza između dvaju gradova.

Zamjenik Vlakić je u Mađarskoj boravio od 19. do 21. kolovoza, a proslava se održala povodom 975. godišnjice smrti kralja sv. Stjepana, što ujedno i predstavlja najveći državni blagdan u susjednoj državi. Ovom prigodom se također susreo i s predstavnicima Hrvatske manjinske samouprave, ravnateljicom Hrvatskog doma kulture, gđom Janjom Cindrić Jakubek i suradnicima.