Vrtićki maslinari posjetili gradonačelnika
Fotogalerija Galerija
Djeca dječjeg vrtića Radost, područni objekt Voštarnica.

Grdelinići, skupina djece iz dječjeg vrtića Radost, područnog objekta Voštarnica posjetila je gradonačelnika danas u Maloj vijećnici Grada Zadra. Oni su skupina malih maslinara, u dvorištu vrtića rastu im dva stabla maslina. Tako su gradonačelniku poklonili ulje iz svoje ovogodišnje berbe. Nakon što su se počastili slatkišima u gradskoj vijećnici, obišli su i ured u kojem gradonačelnik radi te mu postavili brojna pitanja.