Predsjednik Gradskog vijeća Davor Aras i član Poglavarstva za odgoj, školstvo, kulturu i šport Radovan Dunatov primili su danas mlade i uspješne zadarske sportaše, košarkašice Košarkaškog saveza Zadarske županije, koje su na Otvorenom prvenstvu Hrvatske osvojile prvo mjesto, i njihovo vodstvo te prvaka Hrvatske u šahu Sašu Martinovića.

Kako je istaknuo predsjednik Aras, rezultati koje postižu naši mladi sportaši i njihovi treneri, pokazuje da ovaj grad «diše» sportski, a postignuti rezultati mjerilo su ukupnog sportskog rada u Zadru. Zahvalivši im se na postignutim izvanrednim rezultatima koji, kako je simbolično dodao, dižu ovaj grad do zasluženih visina, prof. Aras je mladim sportašima poručio da nastave s ustrajnim radom koji ce ih zasigurno dovesti do još većih rezultata.