Učenici ukrasili prazne izloge
Inicijativa učenika osnovne škole.

Pofesorica Suzana Phillips iz O.Š. Stanovi  i njeni učenici obratili su se Upravnom odjelu za gospodarenje gradskom imovinom s inicijativom da se gradski poslovni prostori koji su trenutno neiznajmljeni umjesto bijelim papirima ukrase dječjim radovima. U odjelu su tu ideju prihvatili i podržali, pa su učenici napravili radove s motivom grada Zadra u jesenjim bojama i  motivom mora.
Danas su ideju realizirale učenice  iz O.Š.Stanovi Cvita i Tonka te profesorica Phillips. Za početak su ukrasile izloge  prostora na Obali Kralja Tomislava 1, a u planu je da se projekt nastavi i na drugim izlozima.

Trenutno su još dva dva prostora neiznajmljena, pa pozivamo i ostale škole da se priključe inicijativi te nam se jave za daljnje dogovore. Veselimo se suradnji!

Učenici ukrasili prazne izloge Učenici ukrasili prazne izloge Učenici ukrasili prazne izloge Učenici ukrasili prazne izloge Učenici ukrasili prazne izloge