Danas u Gradskoj vijećnici Grada Zadra pročelnik  za odgoj i školstvo Joso Nekić, prof. i njegova pomoćnica Doroteja Kamber –Kontić , prof. ugostili su 15 učenika  sa njihovim voditeljima, iz Felixdorf-a (Austrija), darujući  im pri tome i prigodne poklone.

Naime, učenici borave u Zadru u sklopu  programa međunarodne razmjene učenika unutar OŠ Šimuna Kožičića Benje koja je ujedno i domaćin djeci iz Austrije. Zadarska djeca već su bila u posjetu Austriji ranije u ovoj školskoj godini, a ovo je uzvratni posjet njihovih domaćina.

Drage goste su na svečanom prijemu pozdravili i ravnatelj Oš šImuna Kožičića Benje Marko Marin, prof., te Dražen Adžić, prof. Tzk i Ivka Šarlija, prof.njemačkog  jezika koji su ujedno i idejni začetnici ovog projekta.

Učenici iz Austrije u Zadru Učenici iz Austrije u Zadru Učenici iz Austrije u Zadru