U organizaciji Grada i Županije: Koncert Iće Sikirića na Zoranićevom trgu povodom Dana državnost
Obilježavanje Dana državnosti.

Uz glazbene hitove Ivice Sikirića Iće Zadrani i njihovi gosti proslavit će Dan državnosti.

Naime, Grad Zadar i Zadarska županija zajednički organiziraju koncert povodom velikog državnog praznika koji će se održati u ponedjeljak, 30. svibnja s početkom u 21 sat, na Trgu Petra Zoranića u Zadru.

Ulaz je slobodan za sve posjetitelje pa ne treba sumnjati da će Ićo, koji je napravio veliki povratak na scenu novim hitovima, stvoriti odlično ozračje.

„Veselim se nastupu pred domaćom publikom. Drago mi je da su se Županija i Grad upravo mene odabrali za obilježavanje Dana državnosti i obećajem da ću sa svojim bendom pružiti maksimum da ga dostojno proslavimo“, poručio je Ićo koji je nedavnim koncertom u dvorani  Vatroslava Lisinskog u Zagrebu potvrdio status omiljenog pjevača svih generacija.

Dan državnosti u Zadru će biti obilježen i svjetlosnim efektima u bojama nacionalnih simbola na Pozdravu Suncu i zvoniku Katedrale svete Stošije, a u jutarnjim satima budnicu gradskim ulicama odsvirat će Gradska glazba Zadar.