Sufinanciranje nabave udžbenika
I ove godine Grad Zadar će sufinacirati kupovinu udžbenika za učenike osnovnih škola.

Gradonačelnik Grada Zadra  donio je  O D L U K U o sufinanciranju nabave školskih udžbenika učenicima osnovnih škola Grada Zadra za šk. god. 2016./2017.

Ovom Odlukom utvrđuju se uvjeti, kriteriji, visina novčane pomoći i način ostvarivanja prava na sufinanciranje nabave školskih udžbenika učenicima osnovnih škola Grada Zadra za školsku 2016./2017. godinu, a koji to pravo ne ostvaruju po drugoj osnovi.
Pravo na sufinanciranje nabave školskih udžbenika ostvaruju korisnici doplatka za djecu s prebivalištem na području Grada Zadra, a sukladno članku 6., stavak 1. Zakona o doplatku za djecu, za svu djecu učenike osnovne škole koju uzdržavaju, ako to pravo ne ostvaruju po nekoj drugoj osnovi.

Dokumentacija se zaprima od 1. kolovoza do 2. rujna 2016.

Cjelokupni tekst odluke i obrazac zahtjeva su u privitku.