Gradonačelnik Zvonimir Vrančić primio je u Gradskoj vijećnici u nastupni posjet veleposlanicu Kanade u Republici Hrvatskoj, Nj.E. gđu Louise LaRocque.

Gradonačelnik, izražavajući srdačnu dobrodošlicu, ujedno je upoznao veleposlanicu kako s poviješću i kulturnom baštinom tako i mogućnostima ulaganja u zadarsko gospodarstvo, te su predstavljene mogućnosti perspektivnog razvoja Zadra na svim poljima i najbolja podloga za nastavak dobre suradnje Grada Zadra i Veleposlanstva Kanade u Republici Hrvatskoj, zaključili su gradonačelnik Vrančić i veleposlanica gđa LaRocque.

Službeni posjet veleposlanice Kanade Gradu Zadru Službeni posjet veleposlanice Kanade Gradu Zadru Službeni posjet veleposlanice Kanade Gradu Zadru