Sanacija kolnika Tuđmanove i Biogradske ulice

U subotu, 7. ožujka 2015. započet će radovi na sanaciji kolnika Tuđmanove i Biogradske ulice.

Istog dana planirano je izvođenje radne aktivnosti frezanja oštećenog djela kolnika na sljedećim dionicama:

1.)    Tuđmanova kod MUP-a (smjer istok->zapad , područje kod autobusnog stajališta)

2.)    Tuđmanova u blizini Vrulje (vozni trak smjera istok->zapad, prije i poslije raskrižja sa Teslinom L(cca)= 40m + 60m)

3.)    Biogradska (vozni trak smjer od Lignuma do Plodina u kojemu je ulegnuti prekop plinske instalacije)

Regulacije prometa će se izvoditi uz pomoć zaposlenika koncesionara na održavanju nerazvrstanih cesta koristeći projekt tipske regulacije prometa izrađen od strane Gin Company d.o.o. za koji je izdana suglasnost Policijske uprave zadarske.

Molimo građane za razumijevanje.