Na natječaj koji je trajao od 27.07.2007. do 30.10.2007. pristiglo je 13 radova. Do 22. siječnja 2008., roka za predaju natječajnih radova pozvanih na doradu, anonimnim putem odazvala su se sva tri pozvana autora, koji su predali radove u skladu s Uvjetima.

Državni, javni, otvoreni i pozivni, anketni, u jednom stupnju, anonimni NATJEČAJ za izradu idejnog urbanističko-arhitektonskog rješenja DETALJNOG PLANA UREĐENJA RAVNICE - ZADAR

Investitor i raspisivač: GRAD ZADAR, Gradsko poglavarstvo, Narodni trg 1, Zadar
Organizator i provoditelj: Udruženje hrvatskih arhitekata (UHA)

objavljuju

REZULTATE NATJEČAJA

Ocjenjivački sud je djelovao u sastavu: dr. Živko Kolega, gradonačelnik, predsjednik Ocjenjivačkog suda, predstavnik Raspisivača; Branko Silađin, dipl.ing.arh., dopredsjednik Ocjenjivačkog suda, predstavnik Provoditelja; prof. Miljenko Domijan, predstavnik Raspisivača; prof.dr. Marijan Hržić, dipl.ing.arh., predstavnik Provoditelja; Nives Kozulić, dipl.ing.arh., predstavnik Raspisivača; Zdravko Livaković, dipl.ing.građ., predstavnik Raspisivača; doc. Goran Rako, dipl.ing.arh., predstavnik Provoditelja i Dražen Pejković, dipl.ing.arh., zamjenik člana Ocjenjivačkog suda, predstavnik Provoditelja.

Obeštećenje u neto iznosu od po 30.000,00 kuna dodjeljuje se pozvanim autorima koji su predali rad u skladu s Uvjetima raspisa Natječaja.
Ocjenjivački sud na svojoj V. plenarnoj sjednici održanoj 11. studenog 2007. jednoglasno je odlučio o doradi radova na NATJEČAJU za izradu idejnog urbanističko-arhitektonskog rješenja DETALJNOG PLANA UREĐENJA RAVNICE - ZADAR i Uvjetima dorade, ocjenjujući da niti jedan od natječajnih radova nije postigao potreban nivo kvalitete na temelju kojeg bi mu se mogla dodijeliti prva nagrada.
Radovi pod šifrom «01», «02» i «12» upućuju se na doradu uz pojedinačne preporuke Ocjenjivačkog suda.
Svakom pozvanom u drugi stupanj Natječaja osigurava se obeštećenje u iznosu od po 30.000,00 kn neto ako preda dorađeni rad u skladu s navedenim Uvjetima drugog stupnja.

Ocjenjivački sud je na VII. plenarnoj sjednici održanoj 02.02.2008. godine donio jednoglasno sljedeću odluku:

I. NAGRADA
u neto iznosu od 130.000,00 kn dodjeljuje se radu pod šifrom „02“

Autor:

NIKOLA BAŠIĆ, dipl.ing.arh.

Autorski tim:
JELENA BAŠIĆ, dipl.ing.arh.
ZVONIMIR BUŠIĆ; dipl.ing.arh.
IVAN KUJUNDŽIĆ, dipl.ing.arh.
VEDRAN MIOČIĆ STOŠIĆ, dipl.ing.arh.

Autorska suradnja:
Luka Nekić, dipl.ing.arh.
Mate Režan, dipl.ing.arh.
Maja Kljenak
Barbara Bašić

3D model:
Zvonimir Bušić, dipl.ing.arh.

Konzultanti:
Branislav Brkić dipl.ing.građ. / promet
Prof.dr. Vladimir Andročec, dipl.ing.građ. / hidraulika mora
Dr. Stipan Kujundžić / zdravstvo
Dr. Stanka Trošelj Kujundžić / zdravstvo