Kako bi gradskoj jezgri vratio duh nekadašnjih vremena, Konzervatorski je odjel u suradnji s Gradskim poglavarstvom nedavno postavio dvije ulične svjetiljke tradicionalnog dizajna u Varoškoj ulici o čijem bi se izgledu trebali izjasniti građani i struka.

Kako bi gradskoj jezgri vratio duh nekadašnjih vremena, Konzervatorski je odjel u suradnji s Gradskim poglavarstvom nedavno postavio dvije ulične svjetiljke tradicionalnog dizajna u Varoškoj ulici.

Riječ je o probnom uzorku svjetiljki koje bi se, u slučaju da naiđu na pozitivne reakcije građana i struke, postavile duž gradskih ulica kojima bi takav stil rasvjete priličio.

S obzirom da nam je u namjeri osvjetljivanja gradske jezgre ovakvim svjetiljkama Vaše mišljenje od presudnog značaja, molimo Vas da svoja mišljenja o njihovom izgledu izrazite u našoj web anketi na ovoj stranici (vidi sliku sa strane).