U dnevnoj novini „24sata“ od ponedjeljka 30.rujna objavljena je neistinita informacija u tekstu pod naslovom „Ženi kupio zavjese za 50 tisuća kn…“ koji potpisuje Viktor Lisac.

U tekstu se netočno navodi kako gradonačelnik Grada Zadra Božidar Kalmeta kupuje zavjese vrijedne 50 tisuća kuna.

Istina je kako je Grad Zadar za izradu zavjesa u Uredu gradonačelnika i postojećeg dekora u Maloj vijećnici potrošio ukupno s PDV-om 7280,96 kn, a što se može vidjeti u prilogu na računu. Zavjese su nabavljene i sanirane u prostorijama gradske uprave u kojima se održavaju radni sastanci, prijemi i ostali protokolarni događaji. Na žalost, Grad Zadar zbog ovako neprofesionalnog izvještavanja pojedinaca mora reagirati i ovakvim priopćenjima, a kako bi građani Zadra dobili potpunu,  točnu i provjerenu informaciju.

Vezani dokumenti

Dokument img100.jpg