Dogradonačelnik Grada  Zadra Dražen Grgurević, član Gradskog poglavarstva Radovan Dunatov i pročelnica Upravnog odjela za odgoj, školstvo, kiulturu i šport Branka Radman primili su danas u Gradskoj vijećnici zadarske jedriličare koji će otputovati na Olimpijske igre u Peking,  Šimu Fantelu i Igora Marenića iz JK "Sveti Krševan" te Petra Cupaća i Pavla Kostova iz JK "Uskok".

Oni su samo dio zadarskih olimpijaca, boje Hrvatske branit će još košarkaši Marko Popović i Marko Banić, stolnotenisači Zoran Primorac i Andrej Gaćina te rukometaš Tonči Valčić, no oni nisu mogli nazočiti ovom primanju.

"Vaš odlazak u Kinu značajan je za sve Zadrane prvenstveno jer ćete na taj način promovirati Zadar u svijetu. Veliki je uspjeh ako neki od svjetskih komentatora spomene da ste iz Zadra jer bi to za grad bila najveća promidžba koju se nikakvim novcem ne može platiti" obratio se Grgurević zadarskoj jedriličarskoj ekspediciji za Peking.

Primanje za zadarske olimpijce