Polaznici Ratne škole "Ban Josip Jelačić" na čelu sa zapovjednikom, brigadnim generalom dr. sc. Slavenom Zdilarom, u sklopu svog studijskog putovanja, posjetili su Grad Zadar. U Maloj vijećnici primili su ih gradonačelnik Zvonimir Vrančić i zamjenici Dražen Grgurović i Darko Kasap. Na primanju je bilo 18 polaznika ratne škole. Pored 16 časnika iz Hrvatske, ove godine školu pohađaju i po jedan časnik iz Bosne i Hercegovine i Makedonije.

Polaznici Ratne škole "Ban Josip Jelačić" na čelu sa zapovjednikom brigadnim generalom dr. sc. Slavenom Zdilarom, u sklopu svog studijskog putovanja, posjetili su Grad Zadar. U Maloj vijećnici primili su ih gradonačelnik Zvonimir Vrančić i zamjenici Dražen Grgurović i Darko Kasap.
Na primanju je bilo 18 polaznika ratne škole. Pored 16 časnika iz Hrvatske, ove godine školu pohađaju i  po jedan časnik iz Bosne i Hercegovine i Makedonije.

Primanje za polaznike Ratne škole "Ban Josip Jelačić" Primanje za polaznike Ratne škole "Ban Josip Jelačić"