Dražen Grgurović, zamjenik gradonačelnika i Radovan Dunatov, pročelnik za kulturu i sport danas su u Maloj vijećnici primili prof. dr. sc. Andreasa Arndta, predsjednika Međunarodnog Hegelovog društva, istaknutog njemačkog filozofa i profesora na Slobodnom sveučilištu u Berlinu i prof. dr. sc. Juru Zovka, predsjednika Hegelovog društva sa sjedištem u Zadru i izvanrednog profesora na zadarskom sveučilištu. Povod za prijem je 16. međunarodni filozofski simpozij "Razumijevanje i tumačenje: osjećaji" koji se ovih dana održava u našem gradu, u organizaciji Hegelovog društva na Sveučilištu u Zadru. Ovom je prilikom zamjeniku gradonačelnika uručena knjiga autora Arndta i Zovka, zbornik radova s posljednjeg međunarodnog Hegelovog kongresa koji je od ržan 2008. u Zadru, pod nazivom "Država i kultura".

Primanje za organizatore filozofskog simpozija Primanje za organizatore filozofskog simpozija Primanje za organizatore filozofskog simpozija