Zamjenik gradonačelnika, Dražen Grgurović primio je danas u svom uredu, gospodina Iliju Janovića, dopredsjednika Općine Tivat koji boravi u Zadru u sklopu Hrvatskih svjetskih igara u organizaciji Hrvatskog svjetskog kongresa. Gospodin Janović doputovao je kao pratnja sportaša iz Tivta kojih je ukupno 28 i sudjeluju u nekoliko različitih disciplina: vaterpolu, plivanju, tenisu, nogometu i boćanju.

Dvojica dužnosnika porazgovarali su i razmijenili iskustva o različitim pitanjima iz svojih nadležnosti. Razgovaralo se i o mogućnostima organiziranja budućih zajedničkih sportskih, ali i drugih događaja.

Zahvaljujući na prijemu gospodin Janović izrazio je zadovoljstvo ovim susretom i srdačnošću kojom su dočekani u Zadru te izrazio pohvale Gradu za ukupni dojam u pogledu komunalne uređenosti, čistoće i bogate turističke i kulturne ponude.

Primanje za g. Iliju Janovića