U sklopu službenog posjeta izaslanstva   Južnomoravske regije Zadarskoj županiji, i gradonačelnik Grada Zadra Zvonimir Vrančić sa suradnicima primio je u Gradskoj vijećnici goste iz prijateljske Republike Češke.

Brno, glavni grad ove regije s 380.000 žitelja i šest sveučilišta, iako znatno veći grad od Zadra, naći će mogućnost za suradnju s Gradom Zadrom, istaknuto je u razgovorima na obostrano zadovoljstvo, te će  u skoroj budućnosti početak suradnje na kulturnom planu zasigurno označiti koncert  Filharmonijskog  orkestra iz Brna u zadarskom ambijentu.

Južnomoravska_slike_002_1247647340.jpg

PREDSTAVNICI JUŽNOMORAVSKE REGIJE KOD GRADONAČELNIKA ZVONIMIRA VRANČIĆA