Zadarski gradonačelnik Božidar Kalmeta otvorio je 16.lipnja 2003. godine radove na sustavu odvodnje u MO Ričina čijom će izgradnjom najmanje 110 kućanstava biti priključeno na javni sustav odvodnje.
Zadarski gradonačelnik Božidar Kalmeta otvorio je 16.lipnja 2003. godine radove na sustavu odvodnje u MO Ričina, u ulicama Josipa Jovića, Jurja Šižgorića i Put Kotlara, čijom će izgradnjom najmanje 110 kućanstava biti priključeno na javni sustav odvodnje. Radove vrijedne 3.142.313,32 kn financira Grad Zadar, a izvodi «Vodoinstalacija» d.o.o. Zadar. Razlog nešto višoj cijeni radova od uobičajene je što će nakon završetka radova cesta biti asfaltirana u punom profilu, a ne djelomično kao što je do sada bio običaj. Odlučeno je, naime, da se nakon svih budućih radova u trupu cesta, one asfaltiraju u punom profilu. Prvi krak približno 1,500 metara duge mreže prolazi ulicama J. Jovića, J. Šižgorića, Don Stipana Sorića i H. Macanovića, a nakon ljeta krenuti će radovi na drugom kraku, kroz ulice B. Mihaljevića, Put Kotlara i G. Krkleca. Kako je predviđeno, radovi na sustavu odvodnje u Ričinama bit će gotovi do kraja godine, a omogućit će kvalitetniji i urbaniji način života gotovo tisuću stanovnika Zadra.