Nakon što je Gradsko poglavarstvo nedavno izdvojilo sredstva za osvjetljenje Parka Vladimira Nazora, ovih je dana ondje postavljeno 100 svjetiljki čime je park u cijelosti osvjetljen
Vijest koja je posljednjih dana razveselila ponajprije zadarske joggere, ona je da su radovi na osvjetljenju Parka Vladimira Nazora završeni.

Nakon što su odlukom Gradskog poglavarstva Zadra prenesena novčana sredstva upravi tvrtke «Nasadi» d.o.o. u iznosu od 639,691.60 kuna, koliko je stajala ova investicija, proveden je javni natječaj za izvođenje radova te izabran najpovoljniji ponuditelj.

Ovaj park, inače omiljena destinacija zadarskih sportaša i rekreativaca, godinama je bio tek djelomično osvjetljen, no kada su prije nekoliko dana završeni radovi na postavljanju stotinu svjetiljki, park je osvjetljen u cijelosti.