Okićena jelka u gradskoj upravi
Jedrilice, konopi, školjkice, morski konjici i zvijezde i drugi veseli morski motivi krase gradsku božićnu jelku.

Već tradicionalno, kao i svake godine u ovo blagdansko vrijeme učenici i nastavnici OŠ Voštarnica dolaze u gradsku upravu okititi jelku svojim ručno rađenim ukrasima u školskoj zadruzi "Mocire", nakon čega slijedi druženje s gradonačelnikom. Ove godine tema je morska, učenici su izradili jedrilice, sidra, morske zvijezde i konjice.
Ravnateljica OŠ Voštarnica, Irena Dukić predstavila je rad škole koju pohađaju djeca iz cijele županije, te je naglasila dobru suradnju s Gradom. Gradonačelnik je obećao, kao i do sada,  daljnju potporu svih aktivnosti škole, te je podijelio učenicima prigodne slatkiše.