Jutros je održana 22. sjednica Gradskog vijeća na kojoj je usvojeno svih 12 točaka dnevnog reda.

Primljena su na znanje izvješća o poslovanju trgovačkih društava u vlasništvu Grada Zadra, te izvješće o obavljenoj reviziji Proračuna Grada Zadra za 2007. godinu.

Usvojen je prijedlog o ustrojavanju novog Odsjeka za javnu nabavu unutar gradske uprave, prijedlog nove odluke o uvjetima i načinu držanja pasa i mačaka, imenovano Upravno vijeće Pučkog učilišta.

Donesen je Urbanistički plan uređenja gospodarske zone Crno kao preduvjet nastanka najveće poslovne zone u regiji.

Donesene su i odluke o izradi Urbanističkih planova uređenja na područjima Foša-Kolovare, uvala Jazine, uvala Bregdetti I te obalnog pojasa Diklo.

Usvojena je i odluka o komunalnim djelatnostima kojom se omogućuje naplata parkiranja i drugim tvrkama osim Obala i lučice.

Održana 22. sjednica Gradskog vijeća