Obavijest-prometna regulacija

U sklopu izvođenja radova tvrtke Strabag d.o.o. na  izgradnji javnog sustava odvodnje po projektu „Zaštita vodocrpilišta Bokanjac: Gravitacijski kolektori odvodnje otpadnih voda i CP "Bokanjac" s pripadajućim tlačnim cjevovodom u gradu Zadru“, prema planu izvest će se asfaltiranje habajućim (završnim) asfaltnim slojem kako slijedi:

• 21. travnja 2023. godine izvest će se asfaltiranje: -     Poljana Jaroslava Šidaka
  • Poljana JurjaDragišića

Ovim putem molimo stanare predmetnih ulica da uklone vozila duž ulica, kako bi se radovi mogli nesmetano odvijati.

Također, molimo sve sudionike u prometu da obrate pozornost, poštuju privremeno postavljenu signalizaciju i koriste obilazne pravce, te ih molimo za strpljenje i razumijevanje zbog mogućih poteškoća u prometu.

Zahvaljujemo na razumijevanju.