Obavijest-privremena prometna regulacija

U sklopu izvođenja radova tvrtke Ludwig Pfeiffer Hoch-und Tiefbau GmbH&Co.KG na izgradnji javnog sustava odvodnje po projektu „Crpna postaja "Park" s pripadajućim kolektorima i tlačnim cjevovodom“, 3 faza izgradnje, prema planu, danas, dana 07. lipnja 2023. godine vrši se asfaltiranje habajućim (završnim) asfaltnim slojem dio Ulice Asje Petričić (između dvije škole) i dio Ulice Maka Dizdara od križanja s Ulicom Bruna Bušića do križanja s ulicom Put Dikla. Time su dovršeni radovi po projektu „Crpna postaja "Park" s pripadajućim kolektorima i tlačnim cjevovodom“, 3 faza izgradnje, slijede ispitivanja i priprema dokumentacije za tehnički pregled.

Molimo sve sudionike u prometu da obrate pozornost, poštuju privremeno postavljenu signalizaciju i koriste obilazne pravce, te ih molimo za strpljenje i razumijevanje zbog mogućih poteškoća u prometu.

Zahvaljujemo na razumijevanju.