Najuspješnijima u 2004. godini proglašeni su u kategoriji najkvalitetnijeg ugostiteljskog objekta, potkategorija restoran, Restoran «Kornat», najkvalitetnijim caffe barom proglašen je «Puls», najljepšim izlogom trgovine Galerija «Pia», najboljim konobarom proglašen je Damir Smolić iz U.P. «Jadera», a titula najboljeg prodavača pripala je Aniti Mamić iz T.O. «Telemarket».

Sinoćnjom dodjelom nagrada, okončana je ovogodišnja akcija Gradskog poglavarstva koja se odvija u suradnji s Obrtničkom i Gospodarskom komorom te turističkim zajednicama Grada i Županije - akcija "Nasmiješeno sunce".

Riječ je o nagradama najuspješnijima u turističkoj sezoni 2004. godine koje je dobitnicima uručila gradonačelnica Ana Lovrin.

Prigodom završetka akcije «Nasmiješeno sunce», svečano su prezentirani novi plakat Turističke zajednice Hrvatske te prospekt Turističke zajednice Grada Zadra.