Zamjenica gradonačelnika Ana Lovrin primila je danas u Gradskoj vijećnici ministricu pravosuđa Vesnu Škare-Ožbolt koja je u Zadar stigla kako bi se susrela s predsjednikom Županijskog suda u Zadru te sagledala stanje na ovdašnjim sudovima.

Nakon što je novoimenovanoj ministrici čestitala na toj dužnosti, Ana Lovrin je kratko upoznala gđu. Škare-Ožbolt sa zadarskom kulturnom baštinom, ali i dugom poviješću pravništva na ovom području.

Kazavši kako zadarski sud mora pratiti ubrzani razvoj samog Zadra, ministrica je naglasila kako će Ministarstvo pravosuđa pomoći da se Sudu u Zadru omoguće bolji radni uvjeti, ali i kvalitetnija usluga građanima te je na koncu izrazila uvjerenje u dobru suradnju Ministarstva i zadarske Gradske uprave koja, kako je kazala, ima velik osjećaj za stanje u pravosuđu.