Komemoracija za Bruna Marcelića
U maloj dvorani HNK Zadar.

U maloj dvorani HNK Zadar održana je komemoracija za nedavno preminulog zadarskog košarkaškog velikana, Bruna Marcelića. U ime Grada Zadra komemoraciji su nazočili gradonačelnik, Božidar Kalmeta, zamjenik gradonačelnika Zvonimir Vrančić i porčelnik UO za kulturu i sport, Radovan Dunatov. Osim predstavnika Grada, komemoraciji su se odazvali i predstavnici Zadarske županije i Hrvatskog košarkaškog saveza te mnogi Buronovi suigrači i drugi ljubitelji košake i zadarskog kluba koji su došli iskazati podršku obitelji i prisjetiti se života i brojnih sportskih uspjeha pokojnog Marcelića. U ime KK Zadar, o Brunovom košarkaškom životu govorio je direktor Boris Skroće, istaknuvši da je bio zaljubljenik u grad Zadar, te je uz Pina Giergiu i Krešu Ćosića jedini osvojio pet naslova prvaka i odigrao respektabilnih šesnaest sezona i ostao legenda te mu se od srca zahvaljuje na svemu što je dao za klub. Dirljivim riječima u ime veterana od Bruna se oprostio Jure Košta te na svoj poseban način i njegov prijatelj i suigrač Pino Giergia dok je osobito emotivno o svom ocu govorio njegov sin Ivan Marcelić. Udruga veterana obitelji Marcelić poklonila je fotografiju iz 1972. godine. Uručio ju je Ivica Obad, a primili sin Ivan i unuk Vito.