Gradonačelnica Ana Lovrin posjetila je povodom međunarodnog Dana obitelji 15.svibnja zadarsku obitelj Cicero koja je prije 2,5 mjeseci dobila trojke, curice Luciju i Lauru i dječaka Vita, te im tom prilikom uručila prigodne darove – dječja sjedala za automobil i odjeću, a nije zaboravljen ni najstariji sin ove mlade obitelji, četverogodišnji Dominik. U pratnji gradonačelnice bio je i pročelnik UO za zdravstvo i socijalnu skrb Mario Pešut.

U svjetskoj godini obitelj, u Zadru su se, naime, nakon gotovo sedam godina ponovno rodile trojke, što je, kako naglasila gradonačelnica Lovrin, sretan događšaj ne samo za majku Melitu i njenog supruga Marka, već i za cjelokupno hrvatsko društvo.

Nedavna su istraživanja, dodala je gospođa Lovrin, pokazala kako se mnoge obitelji u našoj zemlji, premda žele treće dijete, zbog loših materijalnih prilika ipak ne odlučuju na taj čin, stoga treba podupirati i pomagati one koji se unatoč svemu na to odluče.

Zahvalivši se na poklonima gradskih vlasti, vedra obitelj Cicero poslušala je na kraju i poneki savjet gradonačelnice, koja je i sama majka četvero djece.