Gradonačelnik posjetio benediktinke
Tradicionalno druženje povodom blagdana nebeske zaštitnice grada Zadra, sv. Stošije.
U srijedu, 15. siječnja, povodom blagdana nebeske  zaštitnice grada Zadra, sv. Stošije, gradonačelnik Branko Dukić  sa suradnicima, zamjenicima Antom Babićem i Jagodom Surać, pročelnicama Dolores Grdović Kalmeta i Dinom Bušić te zamjenikom pročelnika Borisom Artićem  posjetio je poglavaricu samostana, časnu majku Anastaziju Čizmin i koludrice benediktinskog samostana sv. Marije u Zadru.
Gradonačelnik  i suradnici donijeli su cvijeće i prigodne darove, čestitali poglavarici samostana imendan i blagdan sv. Stošije i poželjeli njoj i sestrama sve najbolje u novoj godini. U neformalnom druženju s časnim sestrama gradonačelnik se osvrnuo na proteklu godinu, te je zahvalio svim benediktinkama na predanom radu na čuvanju zadarske kulturne i umjetničke tradicije, posebice jednog od najpoznatijih i najvrednijih umjetničkih blaga na području Hrvatske -Zlata i srebra grada Zadra.
Nakon čašćenja za tradicionalno bogatom trpezom, obišli su i špilju i skulpturu sv. Benedikta.