Gradonačelnik otvorio Hrvatsko prvenstvo za kadete i juniore u skokovima u vodu
Zatvoreno plivalište na Višnjiku.

U organizaciji zadarskog kluba skokova u vodu "Arno", na bazenu na Višnjiku održano je Hrvatsko prvenstvo za kadete i juniore u skokovima u vodu. Prvenstvo je službeno otvorio gradonačelnik Grada Zadra, Božidar Kalmeta koji je ovom prigodom čestitao osnivaču kluba i legendarnom zadarskom sportašu, Arnu Longinu, na osmoj po redu organizaciji ovoga prvenstva i na jubilarnoj desetoj obljetnici rada kluba. Svim sudionicima natjecanja, sportašima, trenerima i roditeljima, gradonačelnik je zaželio puno sportskog uspjeha i da se ugodno osjećaju u našem gradu. Gospodin Longin zahvalio se Gradu Zadru na podršci te istaknuo kako bazen na Višnjiku nudi odlične uvjete za razoj ovoga sporta. - Činjenica da već osmu godinu za redom organiziramo ovaj sportski susret potvrda je i priznanje našem dugogodišnjem ustrajnom radu, kazao je Arno. Ovom prigodom gradonačelnik je uručio pehare najuspješnijim klubovima u protekloj 2015. godini.