Gradonačelnik obišao radove u Foši

Gradonačelnik Branko Dukić, pročelnik za graditeljstvo Darko Kasap i načelnik općine Preko Jure Brižić obišli su radove na sanaciji mula u Foši koji se bilže kraju.

Radovi su izvedeni pod konzervatorskim nadzorom po projektu tvrtke Obala d.o.o. iz Splita. Izvođač ovih radova vrijednih 280 000 eura je tvrtka Akropolis d.o.o. Split, a nadzor Radix Ing. Zadar.

Iznos je u 30 postotnom izosu sufinanciralo Ministarstvo mora, prometa i infrastrukture, te će njihovim završetkom rekonstriruirani mol ponovo dobiti svoju funkciju, između ostaloga i pristaništa za brodove hitne medicinske pomoći.

Gradonačelnik obišao radove u Foši Gradonačelnik obišao radove u Foši Gradonačelnik obišao radove u Foši Gradonačelnik obišao radove u Foši