Gradonačelnik Dukić čestitao košarkašima Zadra na osvojenom trofeju Kupa Krešimira Ćosića
Primanje u gradskoj upravi za igrače i stručni stožer KK Zadra.

Povodom osvajanja Kupa "Krešimir Ćosić" gradonačelnik Grada Zadra, Branko Dukić sa suradnicima, pročelnicima Dinom Bušić i Ivanom Mijolovićem, u Maloj vijećnici Grada Zadra, primio je igrače i stručni stožer KK Zadra kako bi im čestitao na pobjedi:

-Nakon 13 godina, Krešin kup dolazi i ostaje doma. Prvi put je naša momčad osvojila trofej na  Višnjiku u dvorani koja nosi ime našeg legendarnog Kreše Ćosića, a fešta u Zadru trajat će, vjerujem, do dugo u noć. Od srca vam čestitam na ovom velikom uspjehu, a mi ćemo se i dalje maksimalno truditi da Grad Zadar uvijek bude tu na pomoći klubu, poručio je gradonačelnik Dukić nakon čega su svi zajedno nazdravili ovoj veličanstvenoj pobjedi.

Košarkaši Zadra pobjednici su 29. izdanja Završnice Kupa Krešimira Ćosića. U finalnom dvoboju bili su bolji od Cibone rezultatom 89:76.