Dovršena zgrada MO Dračevac

Gradonačelnik Branko Dukić, njegov zamjenik Ante Babić i pročelnica UO za gradsku samoupravu i opće poslove Dolores Grdović Kalmeta obišli su novoizgrađenu zgradu Mjesnog odbora Dračevac. Završeni su radovi vrijedni 1 260 748, 35 kn (s PDV-om), čime je Dračeavc dobio suvremeno uređen prostor za okupljanje mještana, koji još treba opremiti namještajem. Osim ureda Mjesnog odbora, bit će tu i višenamjenska dvorana za konferencije, rekreaciju i ostale potrebe stanovnika ovog kvarta.
Radovi na izgradnji zgrade za potrebe rada mjesnog odbora započeli su krajem ožujka 2021. Projekt je izradila tvrtka Via Factum, koja je obavljala i nadzor radova, a izvođač  je Bino commerce d.o.o.

Dovršena zgrada MO Dračevac Dovršena zgrada MO Dračevac Dovršena zgrada MO Dračevac Dovršena zgrada MO Dračevac Dovršena zgrada MO Dračevac Dovršena zgrada MO Dračevac Dovršena zgrada MO Dračevac