Juniorske prvakinje Hrvatske, titula koju su osvojile košarkašice ŽKK Zadar na nedavno državnom Juniorskom prvenstvu Hrvatske, bio je povod za primanje koje je za ove uspješne sportašice i njihove trenere te rukovodstvo Kluba upriličio zamjenik gradonačelnika Grada Zadra, dr. Rade Škarica.

Zamjenik gradonačelnika tom je prilikom osvajačicama juniorskog prvenstva Hrvatske uputio najiskrenije čestitke, obećavši daljnju financijsku i tehničku potporu Grada, na čemu su, kao i za sve do sada učinjeno, zahvalile same košarkašice KK Zadra, te predsjednik Kluba g. Olivio Meštrović.