32. obljetnica utemeljenja Treće imotske bojne Sokolovi

Danas je svečano obilježena 32. obljetnica utemeljenja Treće imotske bojne Sokolovi. Tom prigodom gradonačelnik Grada Zadra Branko Dukić s predstavnicima 7. domobranske pukovnije i njezinim zapovjednikom Danijelom Kotlarom položili su vijenac na spomen križ Topani odajući počast poginulim pripadnicima te ratne postrojbe koja je sudjelovala i u obrani Zadra u listopadu 1991. godine.

Čast nam je i danas biti s imotskim bojovnicima, u našem prijateljskom gradu u prigodi obilježavanja obljetnice utemeljenja postrojbe koja je dala veliki doprinos u obrani našeg grada zajedno sa  zadarskim braniteljima i pripadnicima postrojbi iz više dijelova Hrvatske. Prigoda je ovo još jednom pokloniti se poginulim imotskim sokolovima, a i poduprijeti prijateljsku suradnju među našim braniteljskim udrugama i  gradovima – istaknuo je Dukić.