30. obljetnica  Središta za obuku HRZ "Rudolf Perešin"
30. obljetnica Središta za obuku HRZ "Rudolf Perešin"

Gradonačelnik Branko Dukić sa suradnicima sudjelovao je u obilježavanju  30. obljetnice  Središta za obuku HRZ "Rudolf Perešin". Najprije su kod središnjeg križa na Gradskom groblju položeni vijenci, a nakon toga je u Hrvatskom narodnom kazalištu Zadar održana svečana akademija.

Zapovjednik  Središta za obuku brigadir Goran Huljev u ovoj prigodi doijelio je i zahvalnicu Gradu Zadru za dugogodišnju suradnju, koju je preuzeo gradonačelnik.

30. obljetnica  Središta za obuku HRZ "Rudolf Perešin" 30. obljetnica  Središta za obuku HRZ "Rudolf Perešin" 30. obljetnica  Središta za obuku HRZ "Rudolf Perešin" 30. obljetnica  Središta za obuku HRZ "Rudolf Perešin" 30. obljetnica  Središta za obuku HRZ "Rudolf Perešin"