Otvorena Knjižnična stanica Kožino
Gradska knjižnica Zadar nastavlja širenje svojih usluga s ciljem veće dostupnosti kulturnih sadržaja i knjiga svim građanima.

U područnoj školi u Kožinu, uz  prigodnu svečanost, otvorena je Knjižnična stanica Kožino, mala knjižnica u sastavu Gradske knjižnice Zadar. Otvaranjem Knjižnične stanice u Kožinu Gradska knjižnica Zadar proširila je svoju knjižnična mrežu i usluge kako bi bila dostupnija što većem broju članova zajednice. Otvorenju je nazočio  i gradonačelnik Grada Zadra, Branko Dukić sa suradnicima pročelnicima Dinom Bušić i Josom Nekićem. Ovim događajem zaokruženo je obilježavanje Dana Gradske knjižnice.

Gradonačelnik Dukić čestitao je djelatnicima knjižnice na ovom novom projektu i podržao širenje knjižnice podsjetivši na važnost čitanja knjiga. Ravnateljica Dorotea Kamber Kontić zahvalila je Gradu Zadru na suradnji i istaknula da je otvaranje ispostave Narodne knjižnice u školi pravi primjer uspješnog povezivanja kulture i školstva.