Priznanje Tuna, Sushi & Wine festivalu
Ministar vanjskih poslova Japana dodijelio priznanje TZ Grada Zadra.

Turistička zajednica grada Zadra dobila je  priznanja ministra vanjskih poslova Japana za doprinos zbližavanju Hrvatske i Japana kroz projekt Tuna, Sushi & Wine festivala.
Priznanje je direktoru Turističke zajednice grada Zadra Mariju Paleki uručila Nj.E. gđa. Misako Kaji, veleposlanica Japana.
Gradonačelnik Branko Dukić nazočio je dodjeli, i tom prilikom se osvrnuo na festival: - Ova lijepa priča o tradiciji, ribarstvu, kulinarstvu i kulturi svake se godine širi i razvija. Njome smo otvorili vrata suradnji za puno širu razmjenu iskustava. Tuna je gospodarski povezala Hrvatsku, odnosno Zadar i Japan, a naše i japanske tvrtke odlično surađuju. S ovom manifestacijom poslovni odnosi prerasli su u prijateljstva.

Mario Paleka, direktor TZ Grada Zadar zahvalio je na priznanju i rekao kako ih ova nagrada obvezuje na još bolju organizaciju budućih Tuna, Sushi & Wine festivala.

Priznanje Tuna, Sushi & Wine festivalu Priznanje Tuna, Sushi & Wine festivalu Priznanje Tuna, Sushi & Wine festivalu Priznanje Tuna, Sushi & Wine festivalu Priznanje Tuna, Sushi & Wine festivalu Priznanje Tuna, Sushi & Wine festivalu Priznanje Tuna, Sushi & Wine festivalu