Gradonačelnik primio barkajole
Tradicionalni predbožićni susret gradonačelnika i zadarskih barkajola.
Gradonačelnik Grada Zadra, Branko Dukić, sa svojim suradnicima, zamjenicom Jagodom Surać te pročelnikom za financije Ivanom Mijolovićem danas je u Maloj vijećnici upriličio tradicionalno božićno primanje za zadarske barkajole. Kao i svake godine, uručio im je darove i iskazao potporu Grada nastavku i održanju ove zadarske višestoljetne tradicije.
Barkajoli su prepoznatljiv simbol grada, važan u našoj turističkoj ponudi. Sve veći broj turista i povećana turistička ponuda donose brojne mogućnosti, ali i potencijalne probleme u radu, pa su barkajoli ovo primanje iskoristili kako bi iznijeli svoja zapažanja,  primjedbe i prijedloge o svemu što bi se još moglo učiniti kako bi ovaj vid turističke ponude, ali i tradicionalnog načina prijevoza građana, bio još dostupniji, sigurniji i ugodniji.

Gradonačelnik primio barkajole Gradonačelnik primio barkajole