Zadar domaćin skupa o urbanom šumarstvu
Gradonačelnik posadio stablo u parku Jarula.

U Zadru se 27. i 28. listopada održava 4. hrvatski stručni skup o urbanom šumarstvu "URBANE ŠUME – ZELENA PLUĆA GRADA Rekreativna i zdravstvena funkcija urbanih šuma i gradskog zelenila".

Skup u Koncertnoj dvorani Kneževe palače okuplja preko stotinu stručnjaka s područja šumarstva, a na današnjem otvorenju pozdravio ih je gradonačelnik Branko Dukić i zaželio im uspješan rad.

Prije samog otvorenja, gradonačelnik Dukić i zamjenik župana Šime Vicković posadili su u parku Jarula stablo japanske trešnje kao posdjetnik na ovaj skup i doprinos urbanim šumskim površinama u Zadru.