Uređenje Ulice Stanka Vraza
Gradonačelnik Dukić o projektu aglomeracije, komunalnom uređenju i izgradnju sustava fekalne i oborinske odvodnje.

Gradonačelnik Branko Dukić s pročelnicima Darkom Kasapom i Robertinom Dujela te direktorom Odvodnje, Grgom Peronja obišao je Ulicu Stanka Vraza kako bi građanima objasnili procedure i najavili planove i dinamiku uređenja te ulice. Projektom izgradnje sustava fekalne i oborniske odvodnje koji se provodi u sklopu agleomarcije Zadar - Petrčane uspostavit će se uvjeti i za trajno riješenje kanalzacijske mreže u ovoj ulici. U međuvremenu će se provesti evidencija prometnice u postojećim gabaritima da bi se u konačnici ova ulica uredila sa svom pripadajućom komunalnom infrastrukturaom. Ciljeve i rokove gradskim je  službama jasno pred okupljenim građanima postavio sam gradonačelnik.

Uređenje Ulice Stanka Vraza Uređenje Ulice Stanka Vraza Uređenje Ulice Stanka Vraza Uređenje Ulice Stanka Vraza Uređenje Ulice Stanka Vraza Uređenje Ulice Stanka Vraza