Svijeće na Narodnom trgu u spomen na žrtve Škarbnje i Vukovara
Fotogalerija Galerija
Gradonačelnik Kalmeta i pročelnik Pešut zapalili svijeće na Narodnom trgu u znak sjećanja na žrtve Škabrnje i Vukovara.

Povodom obilježavanja Dana sjećanja na žrtve Škabrnje i Vukovara, članovi Udruge tjelesnih invalida Zadarske župaije, već šestu godinu za redom, organizirali su paljenje svijeća na Narodom trgu. Ove godine pridružili su im se brojni učenici zadarskih srednjih škola te gradonačelnik Grada Zadra, Božidar Kalmeta i pročelnik UO za zdravstvo i socijalnu skrb, Mario Pešut. - Namjera nam je bila da svjetlost naših svijeća pošalje poruku zajedništva i jedno veliko hvala svima koji su svoje živote dali da bi nama danas bilo bolje te da se nikad ne zaboravi Škabrnja i Vukovar i njihova žrtva koju su položili za slobodnu nam Hrvatsku, istaknuli su članovi udruge.

Svijeće na Narodnom trgu u spomen na žrtve Škarbnje i Vukovara Svijeće na Narodnom trgu u spomen na žrtve Škarbnje i Vukovara